Żeby zapewnić najwyższą jakość produktów opieramy się na doświadczonych pracownikach, jak też starannie dobranych materiałach na wszystkich etapach procesu produkcji. Robimy, co w naszej mocy, by produkty Paul Hewitt sprawiały ich posiadaczom radość jak najdłużej. Dlatego też wszystkie produkty Paul Hewitt posiadają 24 miesięczną gwarancję…

Porady dotyczące pielęgnacji

Żeby mogli się Państwo jak najdłużej cieszyć wysokiej jakości zegarkami i akcesoriami Paul Hewitt, zebraliśmy dla Państwa kilka porad dotyczących używania i pielęgnacji naszych produktów.

Zegarki

Szwajcarski mechanizm, Szafirowe szkiełko,
Koperta i powłoka PVD

Szkło w zegarku

Zegarki Paul Hewitt posiadają najwyższej klasy szafirowe szkło, które przez niektórych bywa nazywane “królem wśród szkieł do zegarków”. Wybierając zegarek Paul Hewitt wybierasz zegarek, którego szkło się nie zarysuje. W przeciwieństwie do zwykłych szkieł mineralnych, nasze szafirowe szkło charakteryzuje się bardzo wysokim stopniem twardości, dzięki czemu unikamy przypadkowych zarysowań powierzchni szkła.

Nasza rada: do czyszczenia powierzchni zegarka używaj zawsze miękkiej chusteczki lub ściereczki. Przykładowo plamki na szkle można łatwo usunąć za pomocą gumki do ścierania.

Mechanizm

Wszystkie zegarki PAUL HEWITT są wyposażone w wysokiej jakości mechanizmy kwarcowe szwajcarskiej firmy RONDA ®, które gwarantują dokładność chodu zegarka co do sekundy.

Wodoszczelność

Wszystkie zegarki PAUL HEWITT mają wodoszczelność na poziomie 5 ATM. Oznacza to, że zegarki mogą być używane we każdej sytuacji dnia codziennego, noszone w czasie deszczu, podczas mycia rąk. Jednak odradzamy kąpiele czy pływanie z zegarkiem na nadgarstku.

Koperta i powłoka PVD

Koperty naszych zegarków zrobione są z wysokiej jakości stali szlachetnej. Stalowa koperta stanowi idealną bazę dla wysokiej klasy powłoki IP (ion plating - osadzanie w plazmie o wysokiej jonizacji) w kolorze żółtego lub różowego złota, co gwarantuje nie tylko elegancję, ale także trwałość powłoki.

Paski do zegarków

Skóra, Perlon/Nylon, Metal

Skóra

Nasze skórzane paski jakości premium produkowane są w Niemczech ze skóry, zgodnie z tradycyjnymi szwajcarskimi zasadami określanymi mianem Swiss Vollumbugg Procedure, dbającym o to, by produkty wytwarzane w ten sposób odpowiadały najwyższym wymaganiom. Górna warstwa skóry jest tu spojona z bawełnianym wypełnieniem, a następnie połączona i podwójnie zszyta ze spodnią warstwą skóry.

Wspomniany wyżej proces produkcyjny Made in Germany sprawia, że paski mają dłuższą żywotność, są bardziej elastyczne, co z kolei dostarcza dodatkowego komfortu podczas noszenia.

Perlon/Nylon

Cienkie paski z nylonu lub perlonu są delikatne dzięki swojej niewielkiej wadze i grubości nadają zegarkom sportowej elegancji i marynistycznego charakteru. Oba materiały są odporne na wodę, a w przypadku zabrudzenia można je łatwo uprać w wodzie z mydłem.

Metal

Szykowne bransolety wykonane są z filigranowo plecionej stali szlachetnej, która jest polerowana i pokrywana wysokiej jakości powłoką PVD w kolorze do wyboru żółtego lub różowego złota oraz w czerni.

Bransoletki

Phreps, Ancuff, North Bound

Bransoletki Phreps

Przy produkcji bransoletek PHREPS również przykładamy szczególnie dużą wagę do tego, by do produkcji używane były jedynie najwyższej jakości materiały, żeby zapewnić barnsoletkom jak najlepszą żywotność. Delikatne, niezwykle cienkie pasma są obrabiane przez doświadczonych pracowników w skomplikowanym procesie produkcji. Dzięki temu otrzymujemy wyjątkowo wysokiej jakości bransoletki, niespotykanej na rynku. Zdecydowaliśmy się na użycie nylonu jako podstawowego materiału, ponieważ bawełna zbyt szybko się niszczy i wygląda nieestetycznie po kontakcie z wodą oraz podczas codziennego używania.

Pleciona skóra w bransoletkach PHREPS jest szczególnie trwała i solidna dzięki specjalnemu procesowi produkcji i jednolitej strukturze. Kotwice są wykonane ze stali szlachetnej i pokrywane wysokiej jakości powłoką PVD w kolorze różowego złota, czarnym i złotym.

Ancuffs

Minimalistyczne i eleganckie bransoletki ANCUFF są oczywiście również wykonane ze stali szlachetnej, polerowane, a następnie powleczone wysokiej jakości powłoką PVD. Wielostopniowy proces produkcji i rygorystyczna kontrola jakości na każdym etapie gwarantuje wieloletnią przyjemność z noszenia naszych bransoletek ANCUFF.